SPRZEDAŻ - WYMIANA - BLACHARSTWO

ar1111

Jesteśmy firmą, działającą od 2014 roku, obsługując samochody osobowe. Specjalizujemy się w zakresie wulkanizacji , wymiany opon, oraz drobnych napraw blacharskich, a także od niedawna świadczymy usługi transportowe.


Naszym celem jest przede wszystkim dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb każdego klienta i jego zamówień. Nasi pracownicy, posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej branży, dlatego chętnie służą fachową pomocą.


Profesjonalny sprzęt na którym pracujemy pozwala nam na obsługę kół od 13 do 25 cali.
Fachowa obsługa, którą się kierujemy sprawia, że wymiana opon odbywa się bez uszkodzeń, czy porysowania felg. A co najważniejsze: śruby i nakrętki dokręcamy kluczem dynamometrycznym z taką siłą, jaką przewiduje producent pojazdu.

qa11
Do wyważania kół używamy profesjonalnej wyważarki dzięki czemu koła są precyzyjnie wyważone, a  odpowiednie ułożenie ogumienia na feldze zmniejsza tzw.: „bicie”. Ostatecznie poprawia się tor jazdy, a samochód nie jest ściągany na trasie.


Prócz wulkanizacji, oferujemy Państwu także usługi drobnych napraw blacharskich, w ramach których usuwamy niewielkie zarysowania, naprawiamy wgniecenia bez lakierowania, oraz polerujemy powłoki lakiernicze nadwozia. Nasza szybka obsługa sprawia, że mogą się Państwo cieszyć dobrym wyglądem swojego samochodu, bez długiej utraty mobilności.

______________________________________________________________________________________________


Prowadzimy także bezpośrednią sprzedaż używanych opon.

 

Mogą nas Państwo znaleźć na Giełdzie Samochodowo-Handlowej w Krakowie przy ulicy
Christo Botewa 6 w dzielnicy Rybitwy (Sektor O).


Giełda czynna:

sobota 6:00 - 12:00
niedziela 6:00 - 13:00.

Na giełdę można dojechać własnym samochodem lub komunikacją miejską, autobusami: 125 i 123.


Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu, zarówno stałych jak i nowych klientów. Powiększające się grono klientów zadowolonych to dla nas najlepsza rekomendacja oraz motywacja do ciągłego poprawiania
i poszerzania oferowanych usług.

______________________________________________________________________________________________